Kontaktinformasjon for Telenor Eiendom

Telenor Eiendom er en betydelig eiendomsbesitter og forvalter ca. 1.000.000 m2 bygningsmasse i Norge, Sverige, Danmark og Ungarn. Selskapet tilbyr rådgivning og forvaltning til Telenors internasjonale operasjoner. Telenor Eiendom er 100 % eid av Telenor, og har 42 medarbeidere med lang erfaring innen forvaltning, utleie, utvikling og salg av næringseiendom.
Selskapets hovedkontor er i Snarøyveien 30 på Fornebu, Oslo.

KONTAKTPERSONER

Anders Oswald, Direktør Property Management, Norway

Anders Oswald

Director & Head of Asset Management

Asset Management

anders-kristian.oswald@telenor.comanders-kristian.oswald@telenor.com
+47 911 47 900

Linn Hjelle, Forvaltningssjef kontoreiendommer i Norge

Lin Hjelle

Head of Asset Management

Asset Management

lin.hjelle@telenor.com
+47 415 01 522

Stian Elgaaen, Direktør Property Development & Sales

Stian Elgaaen

Director & Head of Property Development

Property Development & Sales

stian.elgaaen@telenor.com
+47 906 58 868

LEDELSEN

Pål Kvalheim, CEO

Pål Kvalheim

CEO

pal.kvalheim@telenor.com
+47 970 44 970

Kjersti Thoen, CFO

Kjersti Thoen

CFO

Finance

kjersti.thoen@telenor.com
+47 975 15 755

Anders Oswald, Direktør Property Management, Norway

Anders Oswald

Director & Head of Asset Management

Asset Management

anders-kristian.oswald@telenor.com
+47 911 47 900

Karin Holme, Chief Facility Management Officier

Karin Holme

Director & Head of User Experience

User Experience

karin.holme@telenor.com
+47 922 12 751

Stian Elgaaen, Direktør Property Development & Sales

Stian Elgaaen

Director & Head of Property Development

Property Development & Sales

stian.elgaaen@telenor.com
+47 906 58 868

Aaron Robert King, Director Telenor Real Estate International

Aaron Robert King

Director & Head of Global Portfolio Management

Global Portfolio Management

aaron-robert.king@telenor.com
+47 471 64 732

Help Desk

Service & Support

Har du spørsmål til Telenor Eiendom?
Ta kontakt via Telenors sentralbord: +47 810 77 000
Vår helpdesk: 09011.

Besøksadresse:
Telenor Eiendom Holding AS
Snarøyveien 30
1360 FORNEBU

Postadresse:
Telenor Eiendom Holding AS
Postboks 800
1331 Fornebu

For fakturaer/kreditnotaer vedrørende kommunale avgifter og eiendomsskatt:
Telenor Eiendom Holding AS, C/O Bergen Energi AS, Fantoftvegen 38, 5072 Bergen


For øvrige fakturaer/kreditnotaer
:
Telenor Eiendom, c/o Fakturamottak, Postboks 4459, 8608 Mo i Rana
Email: SSC.fakturamottak@telenor.com

telenor.eiendom@telenor.com