Kontaktinformasjon for Telenor Eiendom

Ta kontakt med oss om du trenger hjelp eller har spørsmål!

Ring vårt kundesenter på 09011

Besøksadresse hovedkontor: Telenor Eiendom Holding AS Snarøyveien 30 1360 FORNEBU Postadresse: Telenor Eiendom Holding AS Postboks 800 1331 Fornebu For fakturaer/kreditnotaer vedrørende kommunale avgifter og eiendomsskatt: Telenor Eiendom Holding AS, C/O Bergen Energi AS, Fantoftvegen 38, 5072 Bergen For øvrige fakturaer/kreditnotaer: Telenor Eiendom, c/o Fakturamottak, Postboks 4459, 8608 Mo i Rana Email: SSC.fakturamottak@telenor.com

 

telenor.eiendom@telenor.com

LEDELSEN

Morten dean Dunham

CEO

morten-dean.dunham@telenor.com
+47 909 24 768

Kjersti Thoen, CFO

Kjersti Thoen

CFO

Finance

kjersti.thoen@telenor.com
+47 975 15 755

Anders Oswald, Direktør Property Management, Norway

Anders Oswald

Director & Head of Asset Management

Asset Management

anders-kristian.oswald@telenor.com
+47 911 47 900

Karin Holme, Chief Facility Management Officier

Karin Holme

Director & Head of User Experience

User Experience

karin.holme@telenor.com
+47 922 12 751

Aaron Robert King, Director Telenor Real Estate International

Aaron Robert King

Director & Head of Global Portfolio Management

Global Portfolio Management

aaron-robert.king@telenor.com
+47 471 64 732

Katrine Lind

Head of Legal & Compliance

Legal

katrine.lind@telenor.com
+47 924 61 591