Kontaktinformasjon for Telenor Eiendom

Telenor Eiendom er en betydelig eiendomsbesitter og forvalter ca. 950 000 m2 bygningsmasse i Norge, Sverige og Danmark. Selskapet tilbyr rådgivning og forvaltning til Telenors internasjonale operasjoner. Telenor Eiendom er 100 % eid av Telenor, og har 65 medarbeidere med lang erfaring innen forvaltning, utleie, utvikling og salg av næringseiendom.
Selskapets hovedkontor er i Snarøyveien 30 på Fornebu, Oslo.

KONTAKTPERSONER

Lene Thorsby

Eiendomsforvalter

Snarøyveien 30, Fornebu

lene.thorsby@telenor.com
+47 416 47 074

Linn Hjelle, Forvaltningssjef kontoreiendommer i Norge

Lin Hjelle

Forvaltningssjef

Kontoreiendommer i Norge

lin.hjelle@telenor.com
+47 415 01 522

Stian Elgaaen, Direktør Property Development & Sales

Stian Elgaaen

Utviklingsdirektør

Eiendomsutvikling og verdioptimalisering av porteføljen

stian.elgaaen@telenor.com
+47 906 58 868

Katrin Skjong, kommunikasjonsansvarlig

Katrin Skjong

Kommunikasjonsansvarlig

Kontaktperson media

katrin.skjong@telenor.com
+47 901 09 491

LEDELSEN

Pål Kvalheim, CEO

Pål Kvalheim

CEO

pal.kvalheim@telenor.com
+47 970 44 970

Kjersti Thoen, CFO

Kjersti Thoen

CFO

kjersti.thoen@telenor.com
+47 975 15 755

Anders Oswald, Direktør Property Management, Norway

Anders Oswald

Direktør Property Management Norway

anders-kristian.oswald@telenor.com
+47 911 47 900

Karin Holme, Chief Facility Management Officier

Karin Holme

Chief Facility Management Officer

karin.holme@telenor.com
+47 922 12 751

Stian Elgaaen, Direktør Property Development & Sales

Stian Elgaaen

Direktør Property Development & Sales

stian.elgaaen@telenor.com
+47 906 58 868

Aaron Robert King, Director Telenor Real Estate International

Aaron Robert King

Direktør Real Estate International

aaron-robert.king@telenor.com
+47 471 64 732

Help Desk

Service & Support

Har du spørsmål til Telenor Eiendom?
Ta kontakt via Telenors sentralbord: +47 810 77 000
Vår helpdesk: 09011.

Besøksadresse:
Telenor Eiendom Holding AS
Snarøyveien 30
1360 FORNEBU

Postadresse:
Telenor Eiendom Holding AS
Postboks 800
1331 Fornebu

For fakturaer/kreditnotaer vedrørende kommunale avgifter og eiendomsskatt:
Telenor Eiendom Holding AS, C/O Bergen Energi AS, Fantoftvegen 38, 5072 Bergen


For øvrige fakturaer/kreditnotaer
:
Telenor Eiendom, c/o Fakturamottak, Postboks 4459, 8608 Mo i Rana
Email: SSC.fakturamottak@telenor.com

telenor.eiendom@telenor.com